Отруєння Скрипалів: підозрюваний Чепіга був на весіллі доньки генерала ГРУ, - Bellingcat


Розслідувачі знайшли у відкритих джерелах фото з весілля доньки генерал-майора ГРУ Андрія Авер’янова, на яких видно чоловіка, схожого на шпигуна ГРУ Анатолія Чепігу ("творчий" псевдонім — Руслан Боширов)

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на сумісне розслідування з Bellingcat. Об этом сообщает zss.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ці знімки підтверджують зв’язок з російською військовою розвідкою і самого Чепіги, і генерал-майора Андрія Авер’янова, командира військової частини №29155, яка входить до складу ГРУ", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що знайдені знімки Чепіги були зроблені за півроку до отруєння Скрипалів на весіллі дочки Авер’янова, в готелі, який знаходиться у Підмосков’ї на березі Сенезького озера — в 15 хвилинах їзди від бази "Сенеж" російських "Сил спеціальних операцій".

Британська влада вважає, що саме росіяни "Руслан Боширов" і "Олександр Петров" відповідальні за спробу отруєння у британському місті Солсбері ексспівробітника ГРУ Сергія Скрипаля, засудженого в Росії за держзраду, і його доньки Юлії.

  • 5 березня 2018 року в британському місті Солсбері колишньому російському розвіднику Сергію Скрипалю та його дочці стало погано в торговельному центрі, після чого його госпіталізували з отруєнням невідомою речовиною. Після отруєння Скрипаля та його дочки голова уряду Великої Британії оголосила про висилання з країни 23 російських дипломатів.
  • Загалом 27 країн і НАТО вислали понад 150 російських дипломатів.
  • Британія знайшла лабораторію, що могла виготовити "Новачка", та назвала імена росіян, підозрюваних в отруєнні Скрипаля. Тереза Мей заявила, що вони є офіцерами російської військової розвідки. Міністр безпеки Великої Британії Бен Воллес назвав Володимира Путіна відповідальним за хімічну атаку.
  • Журналісти і активісти викрили справжні прізвища "Петрова" і "Боширова" та факти з їхньої біографії.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/15/otruyennya_skrypaliv_pidozryuvanyy_chepiga_buv_na_vesilli_donky_generala_gru_bellingcat”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя