Обласне територіальне відділення АМКУ оштрафувало низку підприємств за порушення конкурентного законодавства


За результатами розгляду справи № 66-1-50/11-19 адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 04 вересня 2019 року, прийнято рішення, резолютивною частиною якого визначено, що товариство з обмеженою відповідальністю «Транс-СТО» та товариство з обмеженою відповідальністю «Гаранттранссервіс» вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкeуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів тендеру (торгів). Об этом сообщает 0642ua.com со ссылкой на СМИ.

Вказане порушення було вчинено зазначеними суб’єктами господарювання під час підготовки тендерних пропозицій та участі у Торгах на закупівлю послуг з перевезення обладнання для капітального ремонту свердловин (ДК 021:2015: 60180000-3 — Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів), проведених ПАТ «Укргазвидобування» в особі філії «УГВ-Сервіс» в серпні 2018 року (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro» UA-2018-07-31-001194-b).

Відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» на товариство з обмеженою відповідальністю «Транс-СТО» та товариство з обмеженою відповідальністю «Гаранттранссервіс» накладено штрафи у розмірі 40 000, 00 гривень на кожного.

За результатами розгляду справи №66-1-50/12-19, адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, 04 вересня 2019 року прийнято рішення №66/ 12 -р/к, резолютивною частиною якого визнано, що дії фізичної особи – підприємця Оганезян Каріни Георгіївни та товариства з обмеженою відповідальністю «ГрадбудЛТД», які полягали в узгодженні своєї поведінки під час підготовки пропозицій та участі у процедурі закупівлі, проведеної в вересні 2018 року Управлінням житлово – комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради (ідентифікатор закупівлі UA-2018-08-10-001479-с), внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у зазначених торгах було усунуто, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

Відповідно до інформації, розміщеної на сайті Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань господарська діяльність ФОП Оганезян К.Г. з 29.07.2019 року припинена.

Оскільки господарська діяльність ФОП Оганезян К.Г. припинена та вона у розумінні статті 1 Закону України «Про захист економічної конкуренції» на момент прийняття рішення у справі не є суб’єктом господарювання, на неї не може бути накладений штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», на ТОВ «Градбуд ЛТД» накладено штраф у розмірі 68 000,00 (шістдесят вісім тисяч) гривень.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/09/oblasne-terytorial-ne-viddilennia-amku-oshtrafuvalo-nyzku-pidpryiemstv-za-porushennia-konkurentnoho-zakonodavstva/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя