У Львові затвердили нові ставки податку для туристівУ Львові депутати міської ради встановили нові ставки збору для туристів за кожну добу їх проживання у місті. Зміни почнуть діяти з 1 квітня. Об этом сообщает v-shoke.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє прес-служба ЛМР.


Якщо вартість житла за добу для одного туриста становить до 350 гривень – туристичний збір 0,2%, від 350 до 750 гривень – 0,3 %, від 750 гривень до 1 200 гривень – 0,4%. Якщо вартість проживання перевищує 1 200 гривень, то збір становитиме 0,5%.


Збір вираховується від мінімальної зарплати. Тобто, якщо готельний номер коштуватиме 700 гривень за добу, потрібно додатково сплачувати 12 з половиною гривень туристичного збору.


Раніше туристичний збір у Львові залежав від вартості житла та становив 1% від суми проживання за добу. Під вартістю тимчасового розміщення однієї особи вважається загальна вартість житла, незалежно від того, скільки осіб там проживає.


Туристичний збір сплачуватимуть усі, хто перебуватиме у місті з ночівлею. Окрім певних категорій людей, зокрема людей з інвалідністю та дітей до 18 років.


Раніше ми писали, що Київ закупить десять нових трамваїв у львівського заводу.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/u-l-vovi-zatverdyly-novi-stavky-podatku-dlia-turystiv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя