Нацвідбір на Євробачення 2019 від України: результати першого півфіналу

Нацвідбір на Євробачення 2019 від України: результати першого півфіналу Об этом сообщает transkarpathianews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Перший півфінал відбору на Євробачення 2019 від України пройшов 9 лютого. За результатами балів від суддів та глядачів до фіналу Нацвідбору пройшли троє учасників: MARUV, Brunettes Shoot Blondes та YUKO.

Національний відбір на Євробачення-2019 – це музичний конкурс, що визначає представника України на пісенному конкурсі Євробачення. Шоу проводиться щороку, починаючи з 2016-го.

Результати першого півфіналу Нацвідбору 9 лютого у прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ о 19:00 глядачі побачили вісім учасників, готових представити Україну на Євробаченні-2019: The Hypnotunez із піснею Hey, LETAY із піснею "Мила моя", VERA KEKELIA із піснею WOW, ЦеШо із піснею Hate, YUKO із піснею GALYNA GULIALA, Maruv із піснею Siren Song, Brunettes Shoot Blondes із піснею Houston, BAHROMA із піснею "Назавжди-Навсегда".

Учасники першого Національного відбору 2019 Учасники першого Національного відбору 2019

За результами глядацького голосування та голосуванням журі учасники Національного відбору Євробачення-2019 в Україні отримали такі бали:

Бали від журі:

The Hypnotunez – 1,

LETAY – 2,

VERA KEKELIA – 4,

ЦеШо – 5,

YUKO – 8,

MARUV – 6,

Brunettes Shoot Blondes – 7,

BAHROMA – 3.

Бали від глядачів:

The Hypnotunez – 1,

LETAY – 3,

VERA KEKELIA – 2,

ЦеШо – 6,

YUKO – 5,

MARUV – 8,

Brunettes Shoot Blondes – 7,

BAHROMA – 4.

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений UA: Євробачення. Евровидение (@eurovision.ua) 9 Лют 2019 р. о 12:43 PST

Цього року в кожному півфіналі бере участь по 8 учасників. За результатами балів від суддів і глядачів, до фіналу Нацвідбору пройдуть по троє учасників з кожного півфіналу. Оголошення переможців півфіналу здійснюється в день проведення того чи іншого півфіналу.

Членами журі Національного відбору-2019 стали: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов (The Maneken).

Україну на конкурсі Євробачення представляє учасник фіналу, який визначається журі та глядачами відбору спільно за правилами, що оголошують додатково у прямому ефірі фіналу відбору. Оголошення переможця здійснюється в прямому ефірі фіналу.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Natsvidbir_na_Yevrobachennya_2019_vid_Ukraini_rezultati_pershogo_pivfinalu_375345.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя