Лукашенко не бачить необхідності у створенні військової бази РФ на території Білорусі – новини ZIK.UA

вівторок, 6 листопада, 2018, 12:27 Світ

  • Читать эту новость на русском


Лукашенко не бачить необхідності у створенні військової бази РФ на території Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко. Фото: EPA-EFE/TATYANA ZENKOVICH
Президент Білорусі Олександр Лукашенко. Фото: EPA-EFE/TATYANA ZENKOVICHБілорусь перебуває у військовому союзі з Росією, проте не планує розміщувати на своїй території іноземну військову базу. Об этом сообщает telegraf.org.ua со ссылкой на СМИ.


Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко у ході зустрічі з групою американських аналітиків в Мінську, пише «БЕЛТА».


«Надумана проблема. Буде тут база військова, не буде – різниці абсолютно ніякої немає. Ми її не розміщуємо тут не тому, що ми хочемо вам або комусь показати, що ми суверенні і незалежні. Ми її не розміщуємо, тому що вона тут не потрібна», – сказав він.


За словами Лукашенка, білоруські військові здатні дати відсіч будь-якій агресії і без Москви. «Якби ми це не могли зробити, повірте, ми звернулися б самі до Росії, щоб вони забезпечили нам безпеку. Поки такої необхідності у нас немає», – додав Лукашенко.


4 листопада Лукашенко засудив плани створення у Польщі американської військової бази. Якщо це станеться, «ми з росіянами повинні будемо відповідати», сказав Лукашенко.


«Ми будемо змушені щось розміщувати, щоб вам протидіяти», – сказав білоруський президент.


У вересні 2015 року президент РФ Володимир Путін доручив підписати угоду про створення авіабази на білоруській території. У відповідь на це Лукашенко сказав, що нічого про це не знає, а питання про базу він з російським президентом він не обговорював.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/11/06/lukashenko_ne_bachyt_neobhidnosti_u_stvorenni_viyskovoi_bazy_rf_na_terytorii_1442065”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя